online

08.09.2022 19:32

11

На зиму міська рада забезпечила водоканал електрогенераторами і глибинними насосами

Білгород-Дністровська міська рада забезпечила на зиму свій водоканал електрогенераторами і глибинними насосами.

Про це у соціальних мережах повідомив міський голова Віталій Граждан.


«Поступово модернізуємо матеріально-технічну базу комунальних підприємств Білгорода-Дністровського для їх сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

8 вересня комунальне підприємство «Білгород-Дністровськводоканал» отримало 8 електрогенераторів та 7 енергозберігаючих глибинних насосів для безперебійної подачі води абонентам Водоканалу.

В умовах високих цін на енергоносії, підготовки до непростої зими, міськими комунальними підприємствами здійснюються дієві кроки для утримування тарифів на сталому рівні та недопущенні розбалансування роботи стратегічно-важливих підприємств системи житлово-комунального господарства.

 Також, в рамках підготовки до нового опалювального сезону 2022/2023 років, комунальним підприємством «Білгород-Дністровськтеплоенерго» проведено всі підготовчі налагоджувальні роботи після монтажу нових енергозберігаючих насосів на центральній котельні міста. А для безперешкодного проведення опалювального сезону та унеможливлення перебоїв з електропостачання в період можливих відключень електроенергії, плануємо придбати потужний електрогенератор для потреб «теплоенерго».

 Сподіваюсь, що кроки, які нами вживаються, дозволять безперешкодно житлово-комунальному господарству міста подолати непростий осінньо-зимовий період», йдеться у дописі В. Граждана.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення