online

25.02.2023 20:16   Влада

302

Начальник Одеської ОВА здійснив робочу поїздку до Березівської ОТГ

Губерантор Одещини у м. Березівка

Начальник Одеської ОВА здійснив робочу поїздку до Березівської ОТГ

25 лютого начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав з робочим візитом Березівську громаду, до складу якої входить місто Березівка та 26 довколишніх сіл.

Про це повідомила пресслужба ОВА.


У прес-релізі з цього приводу зазначається, що керівник області відвідав один з міських ліцеїв, де учні навчаються очно. У закладі укриття відремонтоване та оснащене за усіма безпековими вимогами. Проте Максим Марченко зазначив, що необхідно й надалі продовжити працювати, спільно з місцевою владою, над вирішенням й інших проблемних питань, що є в ліцеї – зокрема потребує капітального ремонту система опалення, необхідно оновити обладнання харчоблоку та провести капітальний ремонт каналізації. 

В процесі ремонту укриття і ще в одній школі. Тут сховище площею в 360 кв.м. відремонтують за 3 мільйони гривень. Кошти на це виділено з бюджету громади. Начальник Одеської ОВА проінспектував хід ремонтних робіт.

У Березівському вищому професійному училищі Національного університету «Одеська політехніка» Максим Марченко вшанував пам'ять загиблих на війні з російськими окупантами випускників, біля Галереї Героїв ліцею, побував в інноваційно-навчальних центрах та лабораторіях і оглянув новий щойно відкритий навчально-практичний центр інноваційних зварювальних технологій. 

В місцевій лікарні гостро стоїть кардова проблема – є сучасне медичне обладнання, але вакантні посади хірурга, терапевта, кардіолога, ендоскопіста, інфекціоніста, рентгенолога. Також лікарня ще потребує лапароскопічної хірургічної стійки та С-дуги.

«Будемо працювати спільно з Міністерством охорони здоров’я  над вирішенням цих питань. Адже питання забезпечення доступності до кваліфікованої медичної допомоги мешканців громад є одним із пріоритетів обласної влади», - зазначив М. Марченко.

Під час зустрічі з активом Березівської міської ради обговорили ключові проблемні питання зокрема, щодо будівництва каналізаційно-очисних споруд в Березівці та можливості реконструкції наявних приміщень під житло для внутрішньо-переміщених осіб. Начальник Одеської ОВА дав доручення щодо розробки проектно-кошторисної документації по ремонту каналізаційно-очисних споруд.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення