online

09.02.2024 10:48   Влада

215

Нардеп з Одеси закликає місцеві ради до спротиву нормі законопроєкту про мобілізацію

Олексій Гончаренко бере участь у засіданні комітету Верховної Ради

Одесит Олексій Гончаренко хоче здобути перемогу у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації

Нардеп з Одеси Олексій Гончаренко закликає місцеві ради до спротиву нормі про термін перебування у ЗСУ в новому законопроєкті про мобілізацію.

У соцмережі він повідомив, що хоче здобути перемогу у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації.


Це його стратегія на найближчі два тижні.

«Ситуація така: у нас є два тижні і ми маємо добитись проміжної перемоги у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації. Без ніяких рішень Ставки будь-кого. Просто відслужив — демобілізувався», - мовиться у дописі нардепа.

Своїх прихильників він закликав звертатися усіх місцевих та обласних рад по всій країні, що ті у свою чергу апелювали до Верховної Ради що підтримки встановлення граничних термінів.

Також народний депутат хоче запустити петицію про встановлення граничних термінів перебування в ЗСУ.

Виборцям Гончаренко підказує, що тиснути треба на депутатів від Слуги Народу щодо недопустимості існування норми в законі про розпливчасті терміни мобілізації.  

На його думку, буде корисним похід у приймальні народних депутатів з вимогою не голосувати за законопроєкт без чітких норм демобілізації.

«Ще раз проговорю, це нам треба все зробити за два тижні. Якщо не зробимо — ніяких граничних термінів не буде. Якщо нам вдасться відстояти чіткі терміни демобілізації, то тоді ми зможемо вже говорити про скорочення цих термінів з 36 місяців до 18», - зазначив політик.

Редактор інформагенції «Пульс Одещини» запропонував народному депутату Гончаренку на законодавчому рівні припинити знущання над ТЦК, заборонити повістки і облави. Бо годі налаштовувати військових проти народу. Законодавчі та нормативні акти щодо військового стану вже давно зобов’язали всіх військовозобов’язаних з’явитися у райвійськкомати. Тепер у поті чола мають працювати правоохоронці, прокурори, суди у світлі статті 65 Конституції України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Нардеп з Одеси опублікував прогноз на 2024 рік з 10 пунктів

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення