online

20.07.2023 19:35   Війна

205

Народний депутат з Одещини просить КМУ дати змогу ОТГ направляти кошти з місцевих бюджетів на потреби ЗСУ

Олексій Гончаренко 20 липня направив відповідне звернення уряду

Народний депутат з Одещини Олексій Гончаренко просить КМУ дати змогу ОТГ направляти кошти з місцевих бюджетів на потреби ЗСУ. Про це парламентар повідомив у соціальних мережах 20 липня.

З цього приводу він зазначив, що до нього звернулася керівниця Одеського обласного центру допомоги ветеранам війни Ксенія Алєксєєва, щоб вирішити це питання.


«Вже направив відповідне звернення до Кабінету Міністрів.  Через діючу постанову №590 КМУ «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», є певні обмеження на використання податків. А саме - місцеве самоврядування може перенаправляти кошти у безпековому секторі тільки на потреби ТРО, але не на ЗСУ. І це зараз є проблемою. Бо мільйони гривень витрачаються на ремонти доріг, парки, стадіони, сквери, але не на наше військо», - мовиться у дописі О. Гончаренка.

Народний депутат також зазначив, що у час, коли наша армія має бути на першому місці - проблема грошового забезпечення є нагальною. Після перемоги все відновимо і збудуємо, а зараз, будь ласка, все на військових.

«Звертаюся до уряду вирішити питання можливості використання бюджетних коштів органами місцевого самоврядування на потреби ЗСУ», - підсумував парламентар.

Вас може зацікавити:

Авто з ОТГ Одещини вдруге вирушило на нульову позицію війни з окупантами

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення