online

12.02.2023 18:53   Життя громад

417

Не автобан: базове сільгосппідприємство та фермери ОТГ на Одещині ремонтують свої дороги

Ремонт доріг у Коноплянській ОТГ

В Калинівському старостинському окрузі Коноплянської ОТГ Одеської області базове сільгосппідприємство «Правда» та фермери вийшли ремонтувати дорогу, що проходить через шість населених пунктів громади.

«Не автобан звичайно, але дорога від Новакове до Гудевичевого в Калинівському старостинському окрузі - ремонтується! У селі Новакове працює техніка ТОВ "Правда", ТОВ "Агрошляхбуд"  та місцевих фермерів», - мовиться у повідомленні сільської ради у соціальних мережах.


Раніше повідомлялося, що у січні своїми силами дороги лагодили фермери та жителі сіл Катерино-Платонівського старостинського округу цієї громади.

Спочатку активісти сільради зробили проїзною дорогу від с. Ганно-Покровка до с. Конопляне, потім взялися за автошлях між селами Катерино-Платонівка до Маркевичеве.

Крім транспорту сільгоспвиробників та представників громадськості, на дорогах громади працює додаткова техніка, яку залучила Коноплянська сільрада за бюджетні кошти.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять села Конопляне, Богунове, Люботаївка, Силівка, Тарасівка, Шерове, Козлове, Марціянове, Михайлопіль, Вовкове, Гудевичеве, Джугастрове, Новакове, Соколове, Калинівка, Ганно-Покровка, Крижанівка, Маркевичеве, Новоукраїнка, Катерино-Платонівка.

На цю тему:

В Одеській області жителі лагодять розбиті фурами дороги

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення