П'ятниця, 26 лютого 2021 10:43

  Лідери серед ОТГ Одеської області посадили своїх старост за парти

  Лідери серед ОТГ Одеської області, Красносільська територіальна громада та Балтська міська територіальна громада, взялися за навчання свох старост.

  Зокрема, старости Красносільської громади днями взяли участь у засіданні круглого столу: «Староста в громаді: статус, мета та завдання».

  Захід проводився в режимі онлайн-трансляції парламентським комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерством розвитку громад та територій України, представниками асоціацій міст та територіальних громад, Всеукраїнською асоціацією громад.

  Старости Красносільської громади більше дізналися про свій статус, права, обов’язки, повноваження, формування старостинських округів тощо.

  Важливі завдання перед своїми старостами ставить Балтський міський голова Сергій Мазур. Під час навчання керівників старостинських округів великої громади, Сергій Мазур зробив акцент на бюджетних питаннях, підкреслив важливість для сіл внутрішньої та зовнішньої комунікації.

  «Балтська громада – велика родина з 5-річним терміном життя, до якої тепер приєдналися ще 3 колишніх сільських ради. Подекуди процеси, прописані як правила життєдіяльності громади, гальмують. Саме тому зараз відбувається переформатування управлінського складу, територіальне укрупнення старостинських округів, налагодження галузевих процесів. Відзначу, що це не остаточний варіант – все залежатиме від ефективності роботи. Але свою значущість і відповідальність ви повинні розуміти», - зазначив Сергій Мазур, звертаючись до старост.

  © 2015-2021 Пульс Одещини. Всі права захищені.