Неділя, 28 лютого 2021 08:06

  Жителі допоможуть Роздільнянській міськраді вийти з політичної кризи

  Сьогоднішнє опитування жителів щодо старост в 10 округах має допомогти депутатам і голові Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області вийти з політичної кризи.

  Раніше "Пульс Одещини" повідомляло, що в міській раді чотири місяці не можуть дійти згоди щодо кандидатур на посади очільників в 10 старостинських округах громади.

  Кожна політсила, що зайшла за результатами виборів 25 жовтня у Роздільнянську міську раду, прагнула бачити своїх кандидатів на посадах старост.

  Щоб не доводити справу до абсурду і відвести від себе звинувачення в партійному егоїзмі, основні політсили в Роздільнянській міській раді дійшли згоди та вирішили провести 28 лютого 2021 року опитування жителів громади щодо кандидатур старост.

  Зазначимо, що у дев’яти старостинських округах для опитування міська рада пропонує по два-три кандидати на посаду старост. І лише в Калантаївському старостинському окрузі на опитування виноситься одна кандидатура Михайла Білоуса.

  Нагадаємо, що до складу Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області разом з містом Роздільна увійшли 10 сільських рад колишнього Роздільнянського району: Старостинська, Кошарська, Бецилівська, Новоукраїнська, Кам’янська, Понятівська, Єреміївська, Буцинівська, Калантаївська, Виноградарська сільради.

  Колишні сільради стали старостинськими округами в Роздільнянській ОТГ.

  © 2015-2021 Пульс Одещини. Всі права захищені.