Понеділок, 01 березня 2021 09:12

  Стало відомо, кому голова облради надав свій депутатський фонд

  Обласний бюджет розвитку 2021 року складе 538 млн грн. Про це стало за результатами позачергової сесії обласної ради 19 лютого.

  «Ці кошти спрямовуються на те, що гарантує нам розвиток в соціальній сфері та інфраструктурі. Передбачено співфінансування об'єктів державного фонду регіонального розвитку та об'єктів «Великого Будівництва», а це ще й нові якісні дороги. Але найбільша частина — 324,5 млн грн — додана на реалізацію цільових та комплексних програм. Вони присвячені освіті, туризму, підприємництву, культурі, інвестиційній діяльності, фізичній культурі, безпеці і, звичайно, – охороні здоров’я та соціальному захисту населення», - зазначив на своїй сторінці у Facebook голова обласної ради Григорій Діденко.

  В свою чергу, територіальні громади Одеської області аналізують, які саме суми коштів з обласного бюджету виділено на їх соціальний розвиток.

  З цього приводу оптимістично повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Іванівської територіальної громади Віктор Лобач:

  «За винятком минулого року ми лише чули про те, що є обласний бюджет розвитку, оскільки раніше майже нічого з нього не отримували. І нам було дуже приємно, що 19 лютого наша Іванівська селищна громада отримала з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток 3 млн. 160 тис. грн. з депутатського фонду Голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. За ці кошти буде продовжено встановлення шатрового даху в Іванівській ЗОШ, закінчення ремонту даху Іванівського селищного клубу та проведено ремонт дороги по вулиці Кузьміна в смт Іванівці».

  Крім цих коштів з обласного бюджету Іванівській ОТГ додатково виділено 600 тис. грн. на дитячий ігровий майданчик, який буде встановлено в селі Баранове біля школи.

  © 2015-2021 Пульс Одещини. Всі права захищені.