online

10.04.2023 20:44   Безпека

248

Новий начальник поліції Одещини розповів про пам’ятні заходи 10 квітня

Новий начальник поліції Одещини розповів про пам’ятні заходи 10 квітня

З цього приводу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук зазначив, що спокій 10 квітня – це результат превентивної роботи правоохоронців та правосвідомості громадян.

Він подякував жителям та гостям міста за неухильне дотримання вимог воєнного стану та норм чинного законодавства.


У поліції Одещини нагадали: напередодні та під час відзначення 79-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу з громадянами. Їм нагадували про заборону використовувати символіку націонал-соціалістичного та тоталітарного режимів, а також піротехнічні засоби, носіння вогнепальної та холодної зброї без передбаченої законом дозволу, розпивання на вулицях алкогольних напоїв та появу у громадських місцях у стані сп’яніння.

«Збільшена присутність патрулів у день проведення масових заходів в Одесі та відповідальність громадян дали свій результат. День минув спокійно, без грубих порушень правопорядку. Дякуємо всім за правосвідомість та згуртованість. В єдності наша сила, яка руйнує плани ворога», - зазначив Іван Жук.

Нагадаємо, що днями він змінив на посаді керівника поліції Одещини Миколу Семенишина.

Це може вас зацікавити:

 В Одеській області місцева варта зловила викрадача мобільних телефонів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення