online

23.01.2023 12:04   Влада

232

Одеська обласна адміністрація забезпечила пункти незламності інтернетом від Маска

Starlink для пунктів незламності Одеської області

Одеська область однією з перших, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, отримала термінали Starlink, які працюватимуть в Пунктах Незламності.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили в облдержадміністрації.


«Starlink ми отримали з Польщі, завдяки домовленостям Мінцифри з міжнародними донорами та партнерами. Термінали дадуть змогу мешканцям Одещини користуватися якісним інтернетом чи зв'язатися з рідними, зокрема, в Пунктах Незламності, в період довготривалого відключення електроенергії, а також бути на зв'язку навіть під час можливих блекаутів.

Також завдяки зазначеним терміналам, Одеська обласна військова адміністрація, планує забезпечити роботу найважливіших об’єктів критичної інфраструктури регіону» - розповіли у військовій адміністрації Одещини.

Раніше повідомлялося, що в Одеську область здійснив візит Верховний Комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

Він заявив, що в Одесу  прибув для активізації потенціалу ОНН в Україні, зокрема, задля надання дієвої допомоги тимчасово переміщеним громадянам України внаслідок агресії росії, які знайшли прихисток на території Одещини.

Високий гість також зазначив, що з»ворушений красою Одеси, мужністю та силою духу наших громадян».

Також під час візиту комісара ООН йшлося про роль України, Одеси та Одеської області у формуванні продовольчої безпеки світу.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення