online

06.01.2024 10:28   Освіта

4430

Одеська ОДА опублікувала результати конкурсу імені Шевченка серед школярів і студентів

Переможці обласного конкурсу імені Шевченка

Директор департаменту освіти побажав переможцям обласного етапу на всеукраїнському рівні

Директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак у соціальних мережах опублікував результати обласного етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед школярів переможцями стали:


5 клас

І місце - Врадій Єлизавета, Ліцей "Фонтанський" Фонтанської сільської ради Одеського району;

ІІ місце - Куля Володимир, Саф'янівський заклад загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району;

ІІ місце - Смирнов Ілля, Одеська гімназія № 48 Одеської міської ради;

ІІІ місце - Сагала Мілана, КУ "Ананьївський ліцей № 2 Подільського району;

ІІІ місце - Рідкевич Ірина, Заклад загальної середньої освіти "Новодолинський ліцей" Одеського району.

6 клас

І місце - Маляренко Максим, Одеський ліцей № 16 Одеської міської ради;

ІІ місце - Анісімова Аріна, Балтський ліцей № 1 імені Олеся Гончара Подільського району;

ІІ місце - Абакумова Поліна, Одеський ліцей "Фонтанський" Одеської міської ради;

ІІІ місце - Кубій Уляна, Нерубайський ліцей №2 Одеського району;

ІІІ місце - Шарий Аліса, Чорноморський ліцей № 3 Одеського району;

ІІІ місце - Новаковська Софія, Ліцей № 1 Подільської міської ради Подільського району.

7 клас

І місце - Чабаненко Софія, Нерубайський академічний ліцей №1 Одеського району;

ІІ місце - Мазур Аріна, Балтський ліцей № 2 Одеського району;

ІІ місце - Васильченко Вікторія, Одеський ліцей № 56 Одеської міської ради;

ІІІ місце - Зінович Вероніка, Ліцей "Лідер" м. Білгород-Дністровський;

ІІІ місце - Остра Єлизавета, Великодолинський ліцей № 2 Одеського району.

8 клас

І місце - Брагар Вероніка, Чорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка;

ІІ місце - Паскарюк Вікторія, Балтський ліцей імені Олеся Гончара №1;

ІІ місце - Виниченко Ксенія, Дачненський ліцей № 2 Одеського району;

ІІІ місце - Бібер Еріка, Великодолинський ліцей № 2 Одеського району;

ІІІ місце - Калінін Дмитро, Олександрівський заклад загальної середньої освіти Фонтанської сільської ради Одеського району;

ІІІ місце - Врабій Софія, Серпневський ліцей Тарутинської селищної ради Болградського району.

9 клас

І місце - Герт Владислава, Новопетрівський ліцей Роздільнянського району;

ІІ місце - Саламаха Єлизавета, Плахтіївський заклад загальної середньої освіти Білгород-Дністровського району;

ІІ місце - Ветлицький Ярослав, Одеський ліцей №117 Одеської міської ради;

ІІІ місце - Гайдулян Дар'я, заклад загальної середньої освіти "Авангардівська гімназія"

ІІІ місце - Добровенко Марія, Усатівський ліцей імені П.Д. Вернидуба Одеського району;

ІІІ місце - Квасевич Дар'я, Нерубайський академічний ліцей №1;

ІІІ місце - Літвінова Софія Опорний заклад -ліцей № 3 Березівської міської ради.

10 клас

І місце - Бровко Поліна, Одеський ліцей № 2 Одеської міської ради;

ІІ місце - Долінська Софія, Опорний заклад - ліцей № 3 Березівської міської ради;

ІІ місце - Чагаринська Вікторія, Балтський ліцей № 2 Подільського району;

ІІІ місце - Маланченко Яна, Одеський ліцей № 12 Одеської міської ради;

ІІІ місце - Кочуг Ксенія, Ліцей № 1 м. Білгород-Дністровський;

ІІІ місце - Греков Арсеній, Ізмаїльський «Політехнічний» з гімназією;

ІІІ місце - Новіцька Вікторія, Опорний заклад освіти "Доброславський ліцей" Одеського району;

ІІІ місце - Кушнір Марина, Височанський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Болградського району;

ІІІ місце - Білуха Софія, Ліцей № 1 Южненської міської ради Одеського району;

ІІІ місце - Головач Ірина, Чорноморський ліцей Одеського району.

11 клас

І місце - Дімова Марія, Одеський ліцей №117 Одеської міської ради;

ІІ місце - Тимощук Катерина, Одеський ліцей "Гармонія";

ІІ місце - Мурадьян Надія, Чорноморський ліцей Одеського району;

ІІІ місце - Костанді Юлія, Одеський ліцей № 4 Одеської міської ради;

ІІІ місце - Кучерявенко Поліна, Чорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка;

ІІІ місце - Арабаджи Анастасія, Арцизький ліцей № 5 Арцизької міської ради.

Заклади фахової передвищої освіти (гуманітарні спеціальності)

І місце – Мостова Ганна, КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж»;

ІІ місце - Русанова Аліна, ВСП «Фаховий коледж ОНУ імені І.І.Мечникова»;

ІІІ місце – Вербицька Яна, Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету.

Заклади фахової передвищої освіти (негуманітарні спеціальності)

І місце – Гуцул Олена, Одеський фаховий коледж транспортних технологій;

ІІ місце – Лаврентьєв Максим, ВСП «Фаховий коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеського національного технологічного університету»;

ІІ місце – Журавчик Яна, Чорноморський морський фаховий коледж Одеського національного морського університету;

ІІІ місце – Селюков Денис, КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж»;

ІІІ місце – Ринчаковський Владислав, Одеський фаховий коледж транспортних технологій;

ІІІ місце – Каранфіл Діана, ВСП «Одеський технічний фаховий коледж ОНТУ».

Заклади вищої освіти (гуманітарні спеціальності)

І місце - Філіпенко Поліна, Одеський національний технологічний університет;

ІІ місце - Тісевич Альона, Державний заклад Південноукраїнський

національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського;

ІІІ місце - Нестеровська Ольга, Одеський державний університет внутрішніх справ.

Заклади вищої освіти (негуманітарні спеціальності)

І місце - Коломієць Поліна, Одеський національний медичний університет;

ІІ місце - Михайлів Аліна, Одеський національний медичний університет.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

І місце - Лебеденко Тетяна, Північний центр професійної освіти;

ІІ місце - Плюйко Аліна, Державний навчальний заклад "Одеський центр професійно-технічної освіти";

ІІ місце - Березенчук Владислава, Державний навчальний заклад

“Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури”

ІІІ місце - Морозова Маргарита, Державний навчальний заклад “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури”.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:           

Директор департаменту освіти Одещини закликав школярів взяти участь у конкурсі

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»  

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення