online

18.09.2023 10:19   Освіта

324

Одеська ОДА роз’яснила деталі навчання учнів, які перебувають з батьками у закордонні

З цією метою департамент освіти подав до профільного міністерства п’ять закладів загальної середньої освіти – чотири в м. Одеса та один у м. Білгород-Дністровський

Директор департаментом освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак роз’яснив на своїх інформаційних ресурсах деталі навчання для учнів, які перебувають з батьками у закордонні через війну.

Обласний чиновник зазначив з цього приводу, що багатьом учням доводиться здобувати освіту у країні перебування і одночасно в Україні.


З цього приводу О. Лончак повідомив, що міністерство освіти визначило особливості організації освітнього процесу для таких дітей.

«Щоб уникнути подвійного навантаження, але зберегти дітям зв'язок з рідною країною, створено нову освітню програму, яка передбачає вивчення лише українознавчого компонента. Це кілька уроків на тиждень. Департаментом освіти і науки Одеської ОДА визначено та подано до Міністерства освіти і науки України п’ять закладів загальної середньої освіти – чотири в м. Одеса та один у м. Білгород-Дністровський. Якщо бажаєте, ви можете забрати дитину з тієї школи, де вона зараз рахується, написавши відповідну заяву і надіславши її електронною поштою, або передавши уповноваженою особою, та зарахувати її до дистанційної. На основі таких заяв будуть сформовані класи. Різницю у  часі педагоги враховуватимуть. Треба буде обов'язково надати довідку з того закладу країни перебування, де наразі вчиться ваша дитина», - мовиться в інформації директора обласного департаменту.

Варто зазначити, що минулого тижня керівник галузі освіти Одещини провів важливі зустрічі з міжнародними партнерами, зокрема, з керівником офісу Міжнародного фонду допомоги дітям ЮНІСЕФ в Одесі Одрі Лекомте. Говорили про потреби учасників освітнього процесу на Одещині в гаджетах, облаштуванні укриттів у закладах освіти та безперебійної роботи в осінньо-зимовий період.

Вас може зацікавити:

Департамент освіти Одещини звернувся до батьківської громадськості

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення