online

31.08.2022 12:13

44

Одеська ОВА долучилася до навчання населення щодо безпеки в інтернеті

В рамках участі Одеської області у проведенні Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day-2022», у тому числі прибирання «цифрового сміття», заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой та представники обласного інформаційно-аналітичного центру, провели серію тренінгів та майстер-класіd на тему «Кібернетична безпека, кібергігієна та захист інформації».

«Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу», – розповів Костянтин Гой.


Як зазначив заступник начальника Одеської ОВА, метою відповідних заходів є удосконалення знань працівників органів публічної влади Одеської області з питань кібербезпеки і захисту інформації на основі діючих стандартів і норм України.

«За сприяння Міністерства цифрової трансформації учасниками тренінгів стали більш ніж 200 працівники органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Одещини. Усі вони ознайомились з практичними рекомендаціями та набули нових важливих знань і навичок в організації та забезпеченні кібербезпеки у процесі діяльності установ» - доповнив розповідь Костянтин Гой.

На його думку, опанування практичними навичками із впровадження інструментів кібербезпеки покращить роботу громад та підвищить рівень якості державних послуг громадянам і сприятиме подальшому розвитку публічної служби.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення