online

04.02.2023 16:03   Політика

193

Одеська ОВА на тижні провела низку плідних міжнародних зустрічей

Одеську ОВА відвідали представники Швейцарії

Одеська обласна військова адміністрація (ОВА)  на цьому тижні провела низку плідних міжнародних зустрічей.

Зокрема, Максим Марченко у форматі онлайн 3 лютого спілкувався з мером та Прем’єр-міністром Вільного ганзейського міста Бремен доктором Андреасом Бовеншульте. Німецькому колезі керівник області подякував за значну гуманітарну допомогу і підтримку Одещини, сторони висловилися за подальше співробітництво та напрацювали проєкт угоди про співпрацю між Вільним ганзейським містом Бремен та Одещиною. Насамперед, посадовці двох країн говорили про забезпечення Одеської області  генераторами та терміналами Starlink.


Андреас Бовеншульте висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Одещиною та наголосив на тому, що після підписання Угоди місто Бремен зможе долучитись до післявоєнного відновлення Одеської області.

Щодо співпраці з партнерами з Німеччини, начальник ОВА зазначив, що в область напередодні чотири фури доставили з Бремена генератори, польові кухні, обігрівачі, намети, меблі. Їх дадуть районам області, зокрема, для поліпшення роботи Пунктів незламності.

У перші дні лютого Одесу відвідав директор програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Андреас Хубер.

Максим Марченко розповів йому про значні пошкодження об’єктів системи енергозабезпечення, внаслідок чого ситуація з електропостачанням в Одеській області залишається вкрай складною.

Андреас Хубер запевнив, що уряд Швейцарії докладає максимум зусиль для допомоги та підтримки нашої держави. Крім іншого, представники цієї країни оцінили стан зруйнованих ворогом цивільних об’єктів в Одеській області, у їх відновленні також допоможе Швейцарія.

Нагадаємо, що днями Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Королівства Данія Метте Фредеріксен відвідали Одесу. Вітаючи на одеській землі Премʼєр-міністра Данії, начальник Одеської ОВА М. Марченко подякував Уряду Данії за всебічну і потужну підтримку України.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення