online

17.12.2022 19:25

36

Одеська ОВА провела виїзне засідання з питань охорони здоров’я у віддаленій ОТГ

17 грудня в Балтській громаді відбулося виїзне засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

Про це повідомив міський голова Сергій Мазур.


«Тема колегії – робота медичних закладів в умовах воєнного стану.

Показали колегам роботу приймального і кардіологічного відділення Балтської багатопрофільної лікарні, поділилися досвідом, обговорили актуальні і проблемні питання сьогодення у медичній сфері.

Вдячні департаменту за надані лікарні ноутбуки, які згодяться нашим медикам у щоденній роботі.

Безумовно, скоординована робота усіх гілок сфери охорони здоров’я забезпечує успішність її діяльності. Вважаємо нашу співпрацю з Міністерством Охорони здоров’я, Одеською обласною військовою адміністрацією і Департаментом охорони здоров’я ефективною і перспективною і націленою на її продовження.

Війна, яка триває в Україні, ставить перед нами нові, непрості задачі, в тому числі і в медичній сфері. Ми готові до викликів і продовжимо надавати медичні послуги і цивільним, і військовим. 

Адже для нас пріоритетом було і залишається здоров’я наших громадян та розвиток якісного медичного обслуговування», - розповів С. Мазур.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення