online

26.01.2023 16:07   Війна

314

Одеській області доведеться зачекати на обіцяний день без відключення світла

Більше світла для Одещини

Одеській області доведеться зачекати на обіцяний день без відключення світла.

Про це повідомляє кореспондент «Пульс Одещини».


Не встигли 25 січня голови територіальних громад повідомити громадськість своїх населених пунктів про те, що  згідно з розпорядженням Міністерства енергетики в один із днів у найближчі три тижні жителі Одеської області проведуть без відключень світла, як зі суттєвими змінами у ці очікування втрутився ворог, завдавши 26 січня по території України масованого ракетного удару. Намагання рашистів - спричинити блекаут в регіоні.

За інформацією військової адміністрації Одеської області, ракети ворога 26 січня врази два об’єкти  енергетичної інфраструктури, що зазнали значних руйнувань.

Ремонтні бригади приступили до відновлення зруйнованої мережі енергопостачання, проте скільки знадиться часу для цього важко спрогнозувати.

Врешті-решт, день зі світло для усіх жителів Одещини таки може скоро настати.

Наприклад, голова Красносільської громади Одещини Марина Архірій розповіла напередодні, яким має бути цей день:   

«У цей день  буде можливість включити усі електроприбори, аби ДТЕК перевірив реальне споживання електроенергії без обмежень.

Фахівці  у цей час проводитимуть виміри погодинного активного навантаження на мережі.

Отримана інформація стане основою для визначення майбутніх лімітів для області і складання оновлених графіків відключень.

У який саме день не відключатимуть світло, ми повідомимо окремо», - мовиться у зверненні голови Красносільської сільради до громадськості.

Раніше повідомлялося, що Одеська ОВА прагне забезпечити генераторами заклади освіти, охорони здоров’я, інші установи соціальної сфери.

Також радимо прочитати: Медичний центр на Одещині отримав з Франції дві електростанції 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення