online

06.09.2022 16:30

18

Одеську ОВА відвідали представники фонду «Партнерство за сильну Україну»

Сьогодні перший заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков провів зустріч з представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну», - повідомила пресслужба ОВА.

Керівники програми Фонду Джулі Перера та Емма Морган зазначили, що мета діяльності - полягає в реагуванні на чинники нестабільності за допомогою кращого надання державних послуг і нових економічних можливостей для мешканців постраждалих від конфлікту громад у Східних і Південних областях України. Міжнародними партнерами Фонду виступають Велика Британія, США, Канада, Швеція, Фінляндія, Швейцарія.


В свою чергу Борис Волошенков наголосив на тому, першочерговою потребою регіону є відновлення економіки, створення робочих місць  та забезпечення роботи критичної інфраструктури житлово-комунальної сфери, а також стабільна робота підприємств, лікарень, шкіл, дитячих садочків.

Окрім цього, йшлося про важливий напрямок соціальної політики щодо внутрішньо переміщених осіб.

«В області маємо майже 190 тисяч внутрішньо переміщених осіб – і це не тільки ті люди, хто виїхали з сусідньої нам Миколаївської та Херсонських областей, а й чимало жителів Запоріжжя, Донеччини та Луганщини, а також з багатьох інших населених пунктів тих областей, де ведуться бойові дії. На жаль маємо і свої громади, жителі яких постраждали в наслідок ракетних ударів ворога», – повідомив Борис Волошенков

Сторони обговорили питання інформаційної підтримки та комунікації різних служб під час надання допомоги і працевлаштування ВПО. Окремо торкнулись прогнозування та нівелювання ризиків, які можуть виникнути в подальшому: зокрема наявність житла та придатних приміщень для розміщення ще більшої кількості внутрішньо переміщених осіб і забезпечення їх всіма необхідними умовами, особливо в період опалювального сезону

Результатом зустрічі буде підготовка плану співпраці, в якому будуть окреслені всі конкретно можливі напрямки роботи програм Фонду «Партнерство за сильну Україну», які передбачатимуть відновлення життєдіяльності громад та підтримку мешканців Одещини і ВПО, постраждалих від збройної агресії росії.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення