online

17.02.2023 14:03   Війна

263

Одну передали для потреб армії: на Бахмут з Одещини 17 лютого вирушили дві машини

Захисникам від громади селища Доброслав

На Бахмут із селища Доброслав Одеської області 17 лютого вирушили знову вирушили дві машини

Про це повідомила голова Доброславської територіальної громади Люмила Прокопечко.


«Сьогодні відправили чергову машину на Бахмут, а точніше - відправили дві, бо одна з них, як і минулого разу, поїхала у якості нашого подарунка. Крім автівки, цього разу ми ще придбали тепловізор, радіатор для великої вантажної машини, принтер, зарядний пристрій, 10 рулонів плівки, теплі тактичні рукавиці, 5 електричних конвекторів, генератор і ще багато інших необхідних речей. Все останнє  - невтомна праця наших волонтерів, які вже майже рік не втомлюються варити, пекти, смажити, консервувати, шити, в'язати, плести.

Моя безмежна вдячність всім небайдужим», - зазначила Л. Прокопечко.

Також голова селищної ради розповіла, що зібраних активістами коштів вистачило на придбання чергової автівки для ЗСУ, а також залишилися кошти на ще одну автівку, яку планують придбати найближчим часом.

Лідер громади в соціальних мережах подякувала багатьом жителям за солоне та копчене сало, ковбаси, яблука, пиріжки, вінегрет, рибу, печиво, мед, копчені кури, апельсини, яблука, окраїні свічки тощо.

Нагадаємо, що до складу Доброславської громади входять селище Доброслав та села Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

На цю тему:

Підприємці з Одещини щомісяця відправлятимуть авто підрозділам ЗСУ

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення