online

01.09.2023 13:55   Життя громад

774

Одразу два магазини відкрилися у селищі на Одещині – супер і міні маркети

У жителів Іванівки зросла купівельна спроможність

Одразу два магазині відкрилися у селищі Іванівка Березівського району Одеської області – супер і міні маркети. Про це повідомляють учасники соціальних мереж, які зазначають, що це є свідченням збільшення купівельної спроможності місцевих жителів.

На цьому тижні, зокрема, тут запрацював міні-маркет біля кафе «Вечірнє», а в колишньому кафе «Олімпік» після тривалої реконструкції запрацював супермаркет.


На відкритті торгової точки першого вересня голова Іванівської громади Віктор Лобач зазначив, що новий об’єкт роздрібної торгівлі дав роботу для 18 місцевих жителів.

«Дякую інвесторам, що вклали свої кошти в новий об’єкт. Наші люди мають можливість придбати якісні продукти за доступними цінами», - зазначив В. Лобач.

Варто зазначити, що за повідомленням обласного управління статистики, у січні–липні 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в регіоні зросли на 5,3%. Серед продуктів харчування овочі подорожчали на 28,4%, з них найсуттєвіше підвищились ціни на буряк у 2,5 рази, моркву – у 2,1, коренеплоди, цибуля та гриби – в 1,5, білокачанну капусту у 2,0, картоплю у 1,8 рази. М’ясо та м’ясопродукти стали дорожчі на 9,4%, риба та продукти з риби – на 6,5%, фрукти – на 4,5%.

Разом з тим, молоко, сир та яйця подешевшали на 6,8%, олія та жири – на 5,7%.

Вас може зацікавити:

У селі на Одещині запрацювала станція очистки води

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення