online

23.06.2023 18:00   Політика

156

Офіційний веб-сайт Одеської обласної ради припинив інформувати про роботу депутатів

Остання публікація датована 22 травня і стосується вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Офіційний веб-сайт Одеської обласної ради припинив інформувати про роботу депутатів регіонального зібрання.

Так, станом на 23 червня інтернет-ресурс обласних депутатів показує останню новину про діяльність облради, що датована 22 травня і стосується вшанування пам’яті жертв політичних репресій.


У соціальних мережах є чимало сторінок під назвою «Одеська обласна рада», проте релевантність дописів в них не відповідає статусу органу місцевого самоврядування обласного рівня.

За повідомленням ЗМІ, 23 червня на своїй сесії депутати відмовилися розглядати питання щодо скасування договорів оренди на теренах  Одещини з УПЦ МП. Лише вісім депутатів висловилися за розгляд цього питання на пленарному засіданні.

Варто зазначити, що останні місяці в облраді минули під знаком протистояння у відносинах депутатів політичної партії «Європейська солідарність» та голови облради Григорія Діденка. А на сьогоднішній сесії своїх посад в постійних комісіях позбулися двоє представників цієї політсили. Крім того, не пустили на сесію журналістів інформаційного видання «Думська», що в зазначеному протистоянні відстоює позицію депутатів «ЄС».

Раніше повідомлялося, що на засіданнях постійних комісій облради депутати схвалили проєкт рішення про звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення дитячого центру «Молода гвардія», що в Одесі, до переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації.

Вас може зацікавити:

Депутати райради з Одещини не змогли зібратися на сесію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення