online

24.12.2022 21:24

15

Опитування: за головну ялинку в місті на Одещині висловилися 1675 жителів проти 179

Кілійська ОТГ зробила свій вибір щодо встановлення головної ялинки міста.

Про це повідомив міський голова В’ячеслав Чернявський.


«Під опитуванням жителі громади залишили 1854 коментаря. З них 1675 голосів – «за» встановлення ялинки та 179 – «проти».

Я поважаю кожну думку, але рішення абсолютної більшості показує, що ялинка дійсно потрібна. Тому вже наступного тижня ми її встановимо і прикрасимо на радість діткам та дорослим. Нехай вона символізує нашу нескореність, а також віру в ЗСУ та Перемогу України!

Разом з цим наголошую, що ялинка буде прикрашена лише іграшками. Гірлянду монтувати ми не будемо. Проте, кожен з вас зможе долучитися до прикрашання ялинки, аби компенсувати відсутність ілюмінації. Запрошую вас приносити іграшки для ялинки в офіс комунального підприємства "Добробут" з понеділка, 26 грудня, до середи, 28 грудня.

Приймаються звичайні іграшки у світлих або патріотичних кольорах, а також виготовлені власноруч прикраси, якими можна прикрасити ялинку. Вони мають бути доволі крупними, аби їх було добре видно, а також бути виготовлені з матеріалу, який не розмокне від дощу та снігу.

Зазначу, що цього року на прикрашання ялинки ми не витратимо ні копійки бюджетних коштів. Прикраси є у нас в наявності з минулих років.

Також наголошую, що ми не будемо проводити розважальних заходів біля ялинки. Проте це не значить, що дітки залишаться без новорічного настрою. На базі нашого Центру культури діє "Зимова майстерня".

А гарні фото біля новорічних фотозон в приміщенні Будинку культури кожен бажаючий може зробити по буднях з 10:00 до 16:00», - розповів міський голова.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення