online

06.01.2023 09:50   Освіта

93

Освітяни Одещини допомагають підрозділу загиблого на війні колеги

Освітяни Одещини допомагають підрозділу загиблого на війні колеги.

Про це повідомила Біляївська міська рада.


Зазначається, що з перших днів війни усі без винятку заклади освіти Біляївської громади стали активними учасниками волонтерської діяльності. Надавали підтримку вимушеним переселенцям, допомагали мешканцям деокупованих територій, були активними учасниками  благодійних акцій та заходів, систематично донатили на потреби ЗСУ. 

Зокрема, активно включився у волонтерську діяльність колектив Біляївського ліцею №1. Вчителі, батьки, учні ліцею не залишились осторонь жодної благодійної акції.

«Донати на авто, зокрема для бригади загиблого колеги Володимира Калмика, на бронежилети, ноутбуки, дрони, тканину, одяг та посуд, зібрані продукти харчування та вода, домашня випічка та консервація – це далеко не повний перелік того, що було зроблено. За свою активну волонтерську діяльність колектив ліцею отримав Подяку від начальника штабу Міністерства оборони України в/ч А4103.

 А ще вони плели маскувальні сітки. Сплели вже понад 860 квадратних метрів і зупинятись не збираються. Робитимуть це стільки, скільки буде потрібно. Бо ми – єдині», - мовиться в інформації міської ради.

Нагадаємо, що у вересні громадськість Біляївської громади навіки прощалася зі своїм сином, захисником України Володимиром Калмиком. 17 років він працював учителем ліцею №1.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Біляївка та села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення