online

27.02.2023 19:02   Життя громад

332

ОТГ з Одещини перевиконала свій бюджет на 28,5 млн грн

Актив сільради

Красносільська територіальна громада Одеської області свій бюджет 2022 року перевиконала на 116 %

27 лютого на  чергове засіданні виконавчого комітету цієї сільради затвердили звіт про виконання бюджету громади за 2022 рік. Так, бюджет виконано на 116,5%, або на 28,5 млн грн більше запланованого.

«Основними бюджетоутворюючими податками є ПДФО, земельний податок та податок на майно. Видатки, у тому числі, здійснювалися на утримання соціально-культурної сфери – освіти, культури, медицини, соціального захисту, підтримку підрозділів Збройних Сил України, житлово-комунальне господарство та благоустрій.


Також схвалено програму підтримки ЗСУ на 2023 рік», - розповіла голова громади Марина Архірій.

Також члени виконавчого комітету розглянули та прийняли ряд рішень щодо соціального захисту незахищених верств населення та тих, хто потребує допомоги.

До 90- та 95-тиріччя жителів громади члени виконкому визначили суму для надання ювілярам матеріальної допомоги у розмірі по 5 тис. грн.  Породіллям з місцевого бюджету буде виділено по 1 тис. грн.

Також прийняте рішення про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам,  а також жителям громади на операції та лікування.

Нагадаємо

До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення