online

07.03.2023 14:31   Освіта

216

ОТГ з Одещини забезпечує безплатним харчуванням 677 із 1060 вихованців дитсадків та шкіл

Затишанська громада налагодила повноцінне харчування в закладах освіти

У Роздільнянському районі далеко не у всіх громадах на доброму рівні організоване повноцінне харчування у закладах освіти.

Затишанська ОТГ є серед кращих у цьому районі. Їдальні шкіл і дитсадків  продовжують працювати в умовах воєнного стану, зокрема і під час літніх канікул, забезпечуючи безкоштовними гарячими обідами дітей з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.


«Зараз у школах та дитсадках громади здобувають освіту 1060 дітей, з них 677 харчуються безкоштовно. Решта має змогу їсти у їдальнях за 60 відсотків вартості страв, а 40 % покривається за рахунок бюджетних коштів Затишанської громади», - розповіли в селищній раді.

Темі харчування підростаючого покоління в закладах освіти ОТГ 6 березня присвятили нараду, в якій взяли участь посадовці громади та директори шкіл, медичні і дієтичні сестри, які разом з представниками Роздільнянського районного управління Дежпродспоживслужби в Одеській області радилися про запровадження системи НАССР у закладах освіти.

Насамперед говорили про безпеку приготування страв, вимоги до розробки та затвердження сезонного меню, використання сучасних технологічних процесів, забезпечення ефективного контролю за харчуванням дітей.

Дотримання зазначених вимог інспектували в їдальні Затишанської школи.

Варто зазначити, що на придбання продуктів харчування для шкіл і дитсадків торік було спрямовано з місцевого бюджету 1 млн 186 тис грн.

Нагадаємо

До складу Затишанської ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення