online

17.08.2022 19:57

32

ОТГ на Одещині задля фінансової підтримки мешканців виділила 400 тис грн

Затишанська громада Одеської області задля фінансової підтримки своїх мешканців виділила з бюджету 400 тис грн.

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своєму сайті за результатами засідання виконавчого комітету селищної ради.


Найбільшу увагу члени виконкому присвятили розгляду заяв жителів громади щодо отримання матеріальної допомоги.

Так, мобілізованим на військову службу громадянам погоджено виплати у розмірі 6 тисяч гривень кожному. Чимало заяв надійшло і від інших жителів, які потребують допомоги на лікування чи опинилися у складних життєвих обставинах.

Загалом на фінансову підтримку мешканців громади з місцевого бюджету виконком виділив 400 тис грн.

Крім того, виконком вирішив створити інклюзивні групи у дошкільних закладах вдався до змін у структурі та штатній чисельності працівників закладів освіти.

Внесеними змінами до програми розвитку освіти передбачені кошти на придбання продуктових наборів, канцелярського приладдя для учнів-першокласників з багатодітних родин. Також виділили кошти з бюджету на придбання  біотуалетів та будівельних матеріалів для облаштування укриттів.

Виконком затвердив порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на маршрутах автомобільного та залізничного транспорту.

В цій громаді право на пільговий проїзд мають інваліди першої та другої груп, учасники бойових дій, «афганці», «чорнобильці» та пенсіонери віком від 60 років.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення