online

08.06.2023 11:37   Війна

403

Першу бригаду сформувала громада на Одещині для допомоги затопленій Херсонщині

Працівників комунальної служби укомплектували технікою для відкачування води

Перша бригада з міста Білгород-Дністровського Одещини вирушає на допомогу затопленій Херсонщині.

Про це у соціальних мережах повідомив міський голова Віталій Граждан.


«Формуємо допомогу для постраждалої від російських окупантів Херсонської області. Перша бригада з числа працівників комунальних служб міста, яку укомплектовано відповідною технікою та обладнанням для відкачки води, вирушає до регіону, який потерпає від наслідків терористичного акту на Каховській ГЕС. До того ж, 8 червня на подвір’ї будівлі Білгород-Дністровської міської ради розпочали збір сертифікованої питної води у заводській тарі об’ємом 5-6 літрів, що вкрай необхідна на підтоплених територіях. Ми постійно координуємо всі наші дії з відповідним штабом Херсонської ОДА і будемо направляти нашу допомогу на територію населених пунктів Херсонщини», - мовиться у дописі В. Граждана.

В усіх громадах Одещини також оголосили про збір найнеобхіднішого для людей, в яких злий умисел ворога забрав майже все нажите роками.

«Розпочинаємо терміновий збір бутильованої питної води, засобів гігієни, помп, надувних човнів, бажано з двигуном, грошей для людей з Херсонської області», - ідеться у зверненні голови Іванівської селищної ради Березівського району Віктора Лобача.

Раніше повідомлялося, що в Одеській ОДА відбулося перша нарада щодо надання прихистку в області постраждалим співвітчизникам від екоциду ворога.

Вам може бути зацікавим:

Одещина готується прийняти співвітчизників із затопленої Херсонщини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення