online

04.07.2023 14:38   Безпека

245

Півтонни пального і грамоти отримало відділення поліції від ОТГ Одещини

Правоохоронці Одещини приймають вітання

Півтонни пального і грамоти отримали співробітники відділення поліції від Іванівської селищної ради.

З нагоди професійного свята 4 липня голова громади Віктор Лобач завітав до колективу відділення поліції № 1 Березівського районного відділу поліції ГУНП в Одеській Області (на фото внизу).


Він подякував правоохоронцям за службу та нагородив Почесними Грамотами селищної ради багатьох співробітників підрозділу.

«Колективу відділення передав 500 літрів дизельного палива для виконання службових обов'язків», - зазначив керівник ОТГ.

У подібних заходах також взяли участь й інші керівники громад і районів Одещини.

Так, голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко в Подільському районному управлінні поліції зазначив, що багато правоохоронців перебувають сьогодні у найгарячіших регіонах, захищаючи Україну від агресора та наближаючи нашу перемогу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, патріотизм, мужність, активну життєву позицію та з нагоди 8-ї річниці Дня Національної поліції України Почесними грамотами Подільської районної державної адміністрації нагороджені кращі співробітники охоронців правопорядку (на фото).

Натомість голова Біляївської міської ради Михайло Бухтіяров подякував поліцейським Одеського РУП №2, які в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок у місті та громаді.

Вас може зацікавити:

Одеська ОДА повідомила про результати «зернової угоди»

Другу чергу дерев’яної набережної у «Дубай парку» на Одещині зроблять до Дня селища

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення