online

02.06.2024 10:31   Міжнародна солідарність

1484

Побратимські громади з Одещини і Німеччини провели паралельні велозаїзди та походи

Велопробіг дружби в селищі Доброслав

Жителі німецького міста Швентіненталь збирали кошти для допомоги Доброславській громаді

Нещодавно «Пульс Одещини» повідомляв про встановлення побратимської дружби між Доброславською громадою Одеської області і німецьким містом Швентіненталь.

А 1 червня друзі з України і Німеччини провели паралельні велоподорожі та походи. Про це повідомила у соціальних мережах селищний голова Доброслава Людмила Прокопечко.


«Ми провели чудовий благодійний захід - похід дружби екологічними стежками Доброслава, яким підтримали наших німецьких друзів з міста-побратима Швентінеталь. Наші німецькі колеги з муніципалітету організували велику акцію на підтримку Доброслава. Мешканці Швентіненталя взяли участь у велозаїзді,  забігах та поході, під час яких збирали кошти для допомоги нашій громаді. Ну а ми вирішили їх підтримати і провести схожий захід в Доброславі. Почався він також з велозаїзду вулицями Доброслава, а завершився походом екологічними стежками і цікавими розвагами. Учасники походу грали у волейбол, бадмінтон, дартс, змагалися в інтелектуальних і настільних іграх, співали українських пісень, а ще пригощалися смачною юшкою і кашою. І це було прекрасно! Тож, друзі, виходьте зі своїх домівок, відривайтеся від телевізорів і гаджетів, беріть своїх дітей, запрошуйте друзів і знайомих і вирушайте в похід», - мовиться в інформації Л. Прокопечко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Голова громади з Одещини представила в Нідерландах свою селищну раду

Четверту станцію очистки води з бюветом встановила у селах Одещини провідна громада

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення