online

13.08.2023 19:30   Освіта

718

Подали апеляцію і виграли: школярі з Одещини повторили минулорічний успіх і знову стали кращими в Україні

З перемогою повертаються учні Арцизького ліцею №5 із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура"

Школярі з м. Арциз Одеської області повторили минулорічний успіх і знову стали кращими в Україні у змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура", фінальний етап якої відбувся у Львові.

Варто зазначити, що в одному з конкурсів гри – «Таборування», суддівська бригада помилилася у визначенні переможця. Представники Арциза написали протест з цього приводу, і за рішенням апеляційної комісії змагань перемогу присудили школярам з Одещини (висновки апеляції додаються).


У вітанні Арцизького міського голови Сергія Парпуланського на адресу школярів міста йдеться про таке:  

«Нас почули, справедливість перемогла. "Соколи", ви показали всій країні, що за правду треба боротися до кінця. Заслужене перше місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Джура" - ваше!  Вітаю з довгоочікуваною перемогою! Сила в правді», - зазначив С. Парпуланський.

Раніше повідомлялося, що школярі з Арциза стали кращими в Одеській області і представлятимуть Одещину в заключному етапі гри «Жура».

Натомість директор департаменту освіти облдежадміністрації Олександр Лончак повідомив, що табір для українських дітей в румунському місті Тулча відвідали переможці обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Тут для українських дітей влаштували теплий прийом, організували цікаву і насичену  програму відпочинку та оздоровлення.

Вас може зацікавити:

Юним переможцям міжнародного турніру в Данії селищна рада Одещини видала по п’ять тисяч гривень премії

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення