online

24.02.2023 12:55   Економіка і фінанси

268

Податкова служба Одещини розповіла про безготівкове обслуговування людей у магазинах, кафе, транспорті

Податкова і РРО

Застосування РРО у магазинах, кафе, транспорті

Головне управління ДПС в Одеській області надало відповіді на актуальні питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у закладах торгівлі, громадського харчування та послуг:

Питання: Чи вважається електронний таксометр РРО?

Відповідь: Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР ”Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, електронний таксометр – реєстратор розрахункових операцій, який додатково забезпечує попереднє програмування тарифів за проїзд та облік вартості наданих послуг з перевезень пасажирів.

Питання:  Що таке місце проведення розрахунків?


Відповідь: Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР ”Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, місце проведення розрахунків - місце, де здійснюються розрахунки із покупцем за продані товари (надані послуги) та зберігаються отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти, а також місце отримання покупцем попередньо оплачених товарів (послуг) із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення