online

10.05.2023 11:43   Політика

755

Поліція Одещини проводить слідчі дії в приміщенні одного із ЗМІ регіону

Офіційне повідомлення поліції

"Сьогодні, 10 травня в рамках кримінального провадження (розпочатого за ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України), правоохоронці проводять санкціоновані судом слідчі дії у приміщенні одного із місцевих засобів масової інформації.


Поліцейські не вилучають техніку редакції та жодним чином не перешкоджають роботі масмедіа.

Працівники ЗМІ можуть продовжувати свою журналістську діяльність", - ідеться у повідомленні поліції Одеської області.

Також пресслужба правоохоронців Одещини інформує, що упродовж минулого тижня інспектори ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Анна Кудря, Ірина Анін, Ольга Чебан та Віталій Лукавий відвідали заклади освіти в Савранській, Ананьївській, Подільській та Куяльницькій територіальних громадах. За допомогою перегляду навчальних фільмів, лекцій та індивідуальних бесід поліцейські спільно зі співробітниками соціальних служб і Державної служби України з надзвичайних ситуацій донесли до учнівської молоді корисну та важливу інформацію.

Представники спецслужб нагадали підростаючому поколінню алгоритм дій під час оголошення сигналу повітряної тривоги. Учням одного з класів навіть довелося провести урок в укритті навчального закладу.

Водночас гості говорили зі школярами правила мінної безпеки, продемонстрували макети з видами снарядів та вибухових речовин, застерегли від легковажної поведінки з вибухонебезпечними предметами і закликали при виявленні подібних знахідок, не чіпати їх, а відразу повідомляти до поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Це може вас зацікавити:

На Одещині відсторонили від роботи начальника районного відділу поліції 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення