online

10.08.2023 09:47   Безпека

282

Поліція охорони Одещини провела презентацію у прикордонному районі регіону

У м. Роздільна відкрили новий центр надання послуг поліції охорони

Поліцейські охорони Одещини завітали з робочим візитом до прикордонного міста Роздільна.

Про це повідомляє Роздільнянська райдержадміністрація.


В інформації РДА зазначається, що кожен охочий міг познайомитись із послугами поліції охорони, випробувати квадрокоптери для охорони свого бізнесу, зокрема, агропромислового, дізнатися про нову акцію «Пожежна безпека», а також безпосередньо поспілкуватись із нарядом та інженерами поліції охорони.

Принагідно керівник Управління поліції охорони в Одеській області Ігор Шишименко разом з колегами відкрили новий Центр надання послуг цієї структури.

Також повідомляється, багато мешканці міста та району проявили свідоме бажання бути постійно в безпеці, тож зверталися до спеціалістів з охорони щодо вибору відповідного обладнання для власного помешкання.

Також відвідувачі презентації випробували квадрокоптери для охорони свого бізнесу. Ділові люди цікавились особливостями охорони власних об’єктів, а інженери допомагали скласти кошторис послуг.

Багато людей, а особливо батьки цікавилися пристроями GPS-трекінгу задля посилення безпеки дітей.

Варто зазначити, що в м. Роздільна триває монтаж та облаштування захисних споруд для забезпечення безпеки у навчальних закладах.

Так, міський  ліцей №1 одержав модульну захисну споруду, яку вже встановлюють спеціалісти. Також подібні об’єкти матимуть дитсадок «Оленка» і ліцей №3.⠀

​Вас може зацікавити:

На дорозі між двома селами Одещини місцева влада встановила вуличне освітлення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення