online

07.02.2023 16:24   Війна

276

Понад 650 осіб знайшли прихисток від війни у сільраді на Одещині

Голова громади слухає звіт про роботу з ВПО

Понад 650 осіб знайшли прихисток від війни у Красносільській сільраді Одеської області.

Про це розповіла голова громади Марина Архірій.


В села цієї громади приїхали люди з окупованих територій, де тривають бойові дії. Це Миколаївщина, Херсонщина, Харків, Маріуполь та інші регіони. Щодня нових мешканців громади стає все більше.

Нині тут проживає  657 внутрішньо переміщених сіб. З них:  108 дітей віком до 18 років, 104 пенсіонери, 23 людини з інвалідністю.

Переважна більшість проживає у рідних і знайомих, частина орендує житло.

Кожен новоприбулий житель отримує продуктовий набор та засоби особистої гігієни. Молоді мами одержують дитяче харчування, памперси, дитячі засоби гігієни. Гуманітарна допомога надається переселенцям щонайменше раз на місяць.

Щоб допомогти вимушено переміщеним особам в пошуку роботи, в громаді провели  «Ярмарок вакансій».

За підтримки громадської організації «Дівчата» у партнерстві з міжнародною організацією World Vision облаштовано будівлі під прихистки з усім необхідним.

«За підтримки партнерів в сільраді облаштували інклюзивний простір для навчання, творчості і дозвілля дітей ВПО, який має яскраві меблі, спортивний інвентар, проектором, інтерактивну дошку,  ноутбук тощо. 

У  рамках проекту у різних населених пунктах громади для дітей та дорослих проводяться різноманітні розвиваючі та спортивні заняття. З їх розкладом ми знайомимо жителів окремо.

Гуманітарним штабом при сільській раді проведена чимала робота по наповненню  та обліку резервного запасу та продуктів харчування для ВПО і та інших незахищених верств населення», - розповіла М. Архірій.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення