online

28.02.2023 18:48   Культура

239

Понад 86 тис грн для ЗСУ вже зібрали юні голоси Одещини

конкурс

Вболівальники за учасників конкурсу вокалістів ще три дні мають змогу свої симпатії висловити внесками певних сум коштів

Понад 87 тис грн для ЗСУ вже зібрали юні учасники вокального конкурсу «Голос Іванівщини», в якому беруть участь школярів Іванівської, Знам’янської, Коноплянської громад Одеської області.

«Три дні залишається до гала-концерту, в якому будуть визначені переможці та призери конкурсу солістів-вокалістів «Голос Іванівщини». В номінації «глядацьких симпатій» зараз впевнено лідирує Анна Димова з смт Іванівка, але найцікавіша боротьба точиться в номінації «юний волонтер Іванівщини». Загалом всі учасники конкурсу станом на 28 лютого вже зібрали 87 тис грн.


Перша десятка лідерів така:

Завертайло Марат, смт Іванівка – 9750 грн.;

Деордиця Любов, с. Баланини – 9578 грн.;

Солощук Софія, м. Миколаїв – 7567 грн.;

Димова Анна, смт Іванівка  – 7160  грн.;

Мала Анастасія, смт Іванівка – 5905 грн;

Желяскова Крістіна, с. Конопляне  – 5065 грн.;

Чавдар Олександра, смт Іванівка – 4450 грн.;

Нєдєлєва Вероніка, смт Іванівка– 4280 грн.;

Рудковська Надія, с. Баранове – 4170 грн.;

Тесля Юлія, с. Баранове – 3850 грн.

Перші п’ять учасників, які в активі яких буде найбільше коштів для ЗСУ, отримають від організаторів конкурсу престижні індивідуальні призи.

Бажаю кожному з учасників стати переможцем, а прихильникам активніше підтримувати своїх дітей і наших захисників», - розповів Іванівський селищний голова Віктор Лобач.

Нагадаємо

На території колишнього Іванівського тепер функціонують чотири територіальні громади – Іванівська селищна, Великобуялицька, Коноплянська, Знам’янська сільські.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення