online

20.04.2023 12:31   Політика

254

Представники Одещини онлайн взяли участь 20 квітня у міжнародному саміті міст та регіонів

Голова РДА очолив віртуальну делегацію Подільського району

Про це повідомила пресслужба райдержадміністрації.

Зазначається, що 20 квітня начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко очолив делегацію представників органів влади та місцевого самоврядування від Подільського району, що в режимі відеоконференції взяли участь у міжнародному саміті міст та регіонів.


«Цей захід став важливою міжнародною подією з найвищим рівнем участі представників різних держав та іноземних громад. Мета саміту – налагодження між громадами України корисних контактів з громадами з-за кордону, жителі яких усвідомлюють, що Україна бореться не лише за своє майбутнє, а й за їхнє також, і готові нас підтримати у цій боротьбі», - мовиться в інформації РДА.

Завдяки такому майданчику представники місцевих влад можуть безпосередньо обговорювати питання повоєнного відновлення держави, ініціативи з нормалізації життя громад та, головне, одержувати при цьому всебічну підтримку з боку організаторів і партнерів.

На цьому форумі взяли участь президент Європейського комітету регіонів Васко Алвес КОРДЕЙРУ, президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Ліндерт ВЕРБЕЕК.

Насамперед говорили про реінтеграцію українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад за участю міжнародних урядових та неурядових організацій. Учасники заходу також порушили питання розмінування та інноваційного розвитку територій.

За результатами саміту заплановано підписання підсумкової декларації й низки угод про партнерство на муніципальному рівні.

Це може вас зацікавити:

 Агентство ООН у справах біженців профінансувало виготовлення соціального паспорта для ОТГ з Одеської області

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення