Субота, 05 грудня 2020 19:25

  Сергій Гриневецький: усвідомлюю свою величезну відповідальність перед кожним з вас, перед усіма мешканцями багатонаціональної Одещини

  27 листопада 2020р. вийшов Указ Президента України Володимира Зеленського про призначення мене на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

  Я чітко усвідомлюю свою величезну відповідальність перед кожним з вас, перед усіма мешканцями багатонаціональної Одещини, відповідальність перед Україною. Моє коріння тут, і тільки з Одещиною я пов'язую своє майбутнє.

  Маю чітку стратегічну програму дій, на основі якої можна будувати нові плани і здійснювати проекти, що відповідають духу часу. Вона визначає пріоритети та завдання, які охоплюють всі ключові сфери життя регіону, головним з яких сьогодні є подолання пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в регіоні. Також серед першочергових завдань - збереження миру, політичної стабільності, міжнаціональної злагоди; вибудова діючої вертикалі місто-область-центр.

  Моя команда буде сформована з професіоналів, які довели свою спроможність на ділі: досвідчені політики, лідери місцевого і регіонального самоврядування, практики, які не з чуток знають про проблеми територіальних громад. Впевнений, в систему державного управління повинні прийти тільки гідні, професійні, освічені люди – представники нашого регіону.

  В ці дні отримую від вас багато слів підтримки та побажань. Від щирого серця дякую за вашу згуртованість, за віру в те, що ми можемо багато чого змінити на краще. Вважаю це величезним політичним капіталом і надійною моральною опорою, адже моя політична платформа - це відповідь на головні запити наших громадян.

  Шлях вперед не буває простим, це завжди складний пошук. Але не варто забувати, що історія не прощає байдужості і непослідовності, розслабленості і самозаспокоєння, особливо сьогодні, в переломну епоху змін в усьому світі. Ми маємо досягти гідних результатів. Вірю, так і буде. Зроблю для цього все, що в моїх силах!

  © 2015-2021 Пульс Одещини. Всі права захищені.