online

28.09.2022 09:55

12

Ремонтувати дороги чи ні: сільрада на Одещині вивчає думку жителів своїх сіл

Ремонтувати дороги чи ні: Красносільська сільрада Одеської області вивчає думку жителів своїх сіл.

Про це в соціальних мережах повідомила голова громади Марина Архірій.


«За моїм дорученням фахівцями проведено комплексне обстеження усіх  асфальтованих доріг населених пунктів нашої громади.   

Зафіксовано  численні руйнування дорожнього покриття, що призводить до пошкодження транспорту, підвищує ризики виникнення аварійних ситуацій та ін.

Крім того, наші дороги – це обличчя громади, і їх занедбаний вигляд не є привабливим.

 На жаль, сьогодні, під час воєнного стану, капітальний ремонт доріг заборонено.

Але ми маємо змогу зробити поточний.

Проте перед прийняттям рішення  для мене як для очільника громади, насамперед, важлива думка кожного жителя стосовно даного питання.

Тому прошу вас висловити власну думку, чи вважаєте ви, враховуючи воєнний стан, питання поточного ремонту доріг на сьогодні одним із пріоритетних, і чи потрібно наразі виділяти на відповідні потреби  кошти з місцевого бюджету?

Для мене важлива думка кожного, тому прошу вас взяти активну участь в опитуванні», - йдеться у зверненні голови сільради.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тисяч людей.

Дорога між селами Павлинка і Кубанка.
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення