online

02.06.2023 09:24   Війна

178

Родина з Польщі доставила на Одещину позашляховик для ЗСУ з ліками, харчами, матрацами

Авто із смт Доброслав вирушить на передову до 59 бригади

Родина з Польщі, батько та син Лєваковські доставили на Одещину авто для ЗСУ з ліками, харчами, матрацами.

Про це повідомила Доброславська селищна рада.


«Наші польські друзі 1 червня доставили бажане авто для 59 бригади. Машина не порожня – наповнена ліками, матрацами, продукти харчування. Польські друзі та команда Pover Bus допомагають Україні з 2014 року . Надають допомогу захисникам на передовій. Представники бригади не мали змоги приїхати з фронту отримати «Nissan», тож наші волонтери транспорт доставлять на фронт для виконання бойових завдань», - ідеться в інформаційному повідомленні селищної ради.

Раніше повідомлялося, що багато жителів Іванівської громади захищають Україну в лавах 56 бригади, зокрема Роман Медвідь і Валерій Чекалін. Днями вони були у відрядженні – громадськість ОТГ вручила військовослужбовцям автомобіль FORD RANGER 4*4 TURBO DIESEL, 60 літрів дизпалива, 5 спальних мішків, консерви, миючі засоби.

Варто зазначити, що 31 травня в Одесі з робочою поїздкою перебував Президент України Володимир Зеленський. Глава держави, зокрема, відвідав поранених захисників України в Одеському госпіталі.

«Наші захисники. Бажаю якнайшвидшого одужання та дякую за службу від усіх українців. Ви – справжні герої. Наші військові медики. Вручив державні нагороди – за те, що ставите на ноги важко поранених героїчних людей. Ви для нас теж герої. Дякую від щирого серця за ваші золоті руки, витримку та вашу велику професію», - мовиться в дописі Володимира Зеленського у фейсбуці.

Вам може бути зацікавим:

З Одеської області 16 травня на передову відправили двадцять автомобілів, радіостанції, рації, запчастини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення