online

07.07.2024 15:19   Спорт

1133

Рухайся до Перемоги: визначився переможець серед сільських громад Одеської області

У фіналі в селі Великий Дальник взяли участь переможці зональних змагань

Визначився переможець серед сільських громад Одеської області. Про це повідомила керівник обласної організації спортивного товариства «Колос» Тетяна Федоренкова.

В інформації зазначається, що на спортивному майданчику Великодальницького ліцею 6 липня 2024 року проведені фінальні змагання Спортивних ігор Одещини «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України з міні – футболу серед сільських громад сезону 2024 року.

У цих змаганнях брали участь переможці зональних змагань – команди Великодальницької, Дачненської, Знам’янської, Плахтіївської та Новоборисівської громад. З поважних причин команда Саф’янівської громади не змогла прибути на фінал.

Згідно регламенту змагань команди грали по колу – кожна з кожною.

10. Великодальницька ОТГ - Плахтіївська ОТГ 3:5

«Переможцями Спортивних ігор Одещини стала команда Дачненської ОТГ ( тренер - Олег Кравченко), срібними призерами стала команда Плахтіївської ОТГ (тренер – Іван Саламаха), бронзу виборола команда господарів змагань ( тренер – Сергій Житков). Четверте місце зайняла молода команда з Новоборисівської громади (тренер Сергій Корнійчук), а п’ятими фінішувала команда Знам’янської громади (тренер – Микола Сливчук).

Кращі гравці в номінаціях: воротар – Дмитро Дерев’янко ( Великодальницька ОТГ), захисник – Дмитро Христюк (Плахтіївська ОТГ), Сергій Бабич (Дачненська ОТГ) став кращим форвардом та кращим бомбардиром фіналу (6 м’ячів).

Команди отримали пам’ятні Кубки, гравці та тренері команд-призерів – дипломи та медалі, кращі гравці по номінаціям – призи від ОТО ВФСТ «Колос», - розповіла Т. Федоренкова.