online

15.02.2023 15:38   Життя громад

632

Санкції на 1360 грн: нечистотами власної каналізації житель з передмістя Одеси «поділився» з односельцями

З цього будинку вийшли нечистоти

Нечистотими власної вигрібної ями володар добротного обійстя в селі Красносілка Одеської області «поділився» з односельцями.

Про це з обуренням на подібний вчинок повідомила у своєму дописі у фейсбуці Красносільський голова Марина Архірій.


«Прикро, що підтримуючи лад на своєму подвір’ї, деякі мешканці наших сіл не дбають про довкілля, про людей, що поруч, спрямовують сміття і нечистоти за межі садиб, на вулиці, на яких самі живуть»,- зазначила лідер громади.

Один з таких жахливих випадків, коли власники будинку по вулиці Незалежності у с. Красносілка злили нечистоти власної каналізації на вулицю і тротуар, забезпечивши сморід багатьом сусідам, зафіксували в протоколі працівники сільради.

Сільський голова висловила сподівання, що штраф, який сплатить правопорушник, а це від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів (до 1360 грн), стане йому хорошим уроком.

«Працівники служб громади нині проводять з жителями населених пунктів нашої ОТГ та закликають їх дбати не лише про власний добробут, а й про належний екологічний та санітарний стан власної громади», - доповнила розповідь щодо цього кричущого випадку М. Архірій.

Раніше повідомлялося, що Красносільська сільрада максимально штрафує засмічувачів довкілля. Територія цієї громади межує з Одесою, тож нерідко одеситів ловлять на подібних вчинках, застосовуючи до них штрафні санкції та інші важелі морального впливу.

Нагадаємо, що до складу цієї громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного лиману Куяльник, входять села Красносілка, Переможне, Іванове, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Павлинка, Букачі, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, Василівка, Лізинка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення