online

05.07.2022 09:26

100

СБУ не може зловити «червоного байкера» з Одещини

СБУ не може зловити «червоного байкера» з Одещини – Лазарева Дмитра Володимировича, 1968 року народження.

З цим жителем села Бецилове Роздільнянського району правоохоронці займаються вже кілька років.


До нього додому часто приїздили люди з органів і проводили відповідну роботу, бо Лазарев постійно вдавався до антиукраїнських вчинків.

Наприклад, два роки тому на 9 Травня він здійняв над своєю оселею червоний стяг, і в село з Роздільної завітав до прихильника «руського міра» наряд охоронців правопорядку.

«22 січня, за місяць до війни, я на офіційну електронну пошту СБУ звернувся з проханням вгамувати прихильника  «руського міра» Лазарева з села Бецилове. Жодної реакції від СБУ. Цей тип продовжує свою чорну справу», - розповів житель села Бецилове Микола Заєць.

У фейсбуці Лазарева знають під псевдонімом «Червоный Байкер». На сторінці «Бецилово Жэлепово…» в одному з останніх дописів він вказав адресу для нового удару рашистів по Одещині.

Одеські новини раніше повідомляли, що Лазарев зник із села Бецилове через десять днів від початку війни, а слідом за ним згоріла його хата. Хто спалив йому будинок – не встановлено. Є дві версії – або це справа рук місцевих активістів, або це наслідок «короткого замикання».  

У селі місцеві жителі вказують, що у Дмитра Лазарева є дві дружини – одна в Одесі, друга в Німеччині. Лазарев саме з Німеччини продовжує пропагувати і виправдовувати звірства рашистів в Україні.

Відкритим залишається питання, хто йому допоміг у березні втекти з України.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення