online

14.12.2022 20:24

21

Селу біля Одеси дозволили продовжити реконструкцію дамби

Селу біля Одеси дозволили продовжити реконструкції дамби.

Про це повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


«Незважаючи на воєнний стан,  держава розпочала поступово реконструювати існуючі мости та відновлювати ті,  які були знищені внаслідок озброєної російської агресії.

Розуміючи важливість функціонування  дамби, яка з’єднує дві частини села Красносілки, державні органи влади дозволили продовжити відновлені роботи по реконструкції (а, по суті,  будівництво нового об’єкту), розпочаті до війни.

Проектом передбачено великий об’єм робіт, тож наразі підрядна організація забиває палі для укріплення і  розширення мосту.

За проектом також планується перенесення газопроводу, розширення  проїзної частини дороги, будівництво пішохідної зони обабіч дороги, улаштування заїзних карманів, автобусних зупинок, сучасне освітлення та дорожні знаки для безпеки руху транспорту і пішоходів.

Паралельно з дамбою улаштована тимчасова дорога, якою наразі пересуваються автомобілі та пішоходи. Декілька разів здійснювалося вирівнювання даної ділянки.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Сподіваємося, що війна не завадить нам мати  новий сучасний міст,  зручний для автівок і пішоходів», - розповіла М. Архірій.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення