online

23.12.2022 18:07

19

Селищна рада на Одещині: що не знищив ворог – надолужують наші вандали

Через низку вандалізму в селищі Чорноморське Одеського району, місцевий орган влади звернувся на своїх інформаційних ресурсах до громадськості.  

«У той час як наші захисники там на передовій ризикують своїм життям, щоб зберегти нашу країну, тут у тилу знаходяться ті, хто здатний лише на руйнування.


Днями було зруйновано лаву знань біля Чорноморського ліцею. І це не ворожа ракета, це ми самі. Самі вибиваємо лише встановлені нові двері у сховище, зроблені для нашого захисту. Самі розламуємо шкільну лаву, зроблену для наших дітей і вже улюблену фотозону для наших мешканців та гостей містечка. Самі руйнуємо те, на що було витрачено кошти, час та зусилля.

Все, що робиться у громаді, робиться для загального користування, кожного з нас. Але, мабуть, хтось вважає, що наші жителі на все це не заслуговують.

Хочемо вкотре нагадати, що за такі дії належить відповідальність. І якщо у того, хто це зробив, не налагоджений контакт із совістю, доведеться його налагодити з органами правопорядку. Більше того, ми живемо у воєнний час, який потребує жорстких та негайних рішень. Як роблять зараз із мародерами в нашій країні всім відомо. Сподіваємося, ніхто не хоче опинитися у такій ситуації», мовиться в інформації селищної ради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Чорноморське і село Гвардійське.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення