online

09.11.2021 09:24

228

Шейх з ОАЕ написав листа голові ОТГ з Одещини і розраховує на співпрацю

Шейх з Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні написав листа голові Доброславської селищної громади Людмилі Прокопечко.

Цей лист став результатом візиту 21 жовтня делегації з ОАЕ до селища Доброслав Одеської області. Шейх пише, що візит був продуктивним і що він зробить все, щоб подальша співпраця була взаємно корисною.


Раніше повідомлялося, що у гостях у Дорброславі побувала делегація з Об'єднаних Арабських Еміратів: Шейх Ахмед Салем Саїд Мохаммед Аль Судаїні, представник Ліги арабських держав з економіки, Президент Арабського союзу інвестицій та розвитку нерухомості Об'єднаних Арабських Еміратів, Д-р Башар Арабського союзу інвестицій та розвитку нерухомості, президент контрактної компанії Al Wathba в ОАЕ та президент компанії Samha Real Estate Development в Аламі, Д-р Айман Аль-Найджар, інвестор, Віце-президент Арабського союзу з інвестицій та розвитку нерухомості, Дагер Салех Мухамед президент Міжнародного конгресу із захисту прав і свобод громадян Щит та Радник Арабського союзу з інвестицій та розвитку нерухомості, Ради арабської економічної єдності при Лізі арабських держав в Україні.

«Візит відбувся в щирій та невимушеній атмосфері, всім було комфортно та добре», - зазначив у соцмережі Дагер Салех Мухамед.

Лідер Доброславської громади впевнена, що початок співпраці зроблено, і попереду багато серйозної і дуже цікавої роботи.

Орієнтовна дата візиту до ОАЕ делегації Доброславської громади – кінець листопада - початок грудня цього року.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення