online

01.09.2022 09:12

14

Школярі з Одещини замість квітів принесли на перший дзвоник гроші для ЗСУ

У селищі Доброслав Одеської області школярі замість квітів принесли на перший дзвоник гроші для Збройний Сил України.

Про це в соціальних мережах повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.


«У день першого дзвоника до селищної ради завітали одинадцятикласники разом з класним керівником Людмилою Шавловою. Замість квітів, діти вирішили зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Так співпало, що саме в цей час до нас приїхав командир стрілецького батальйону 28 бригади Сергій Ткачук, якому і передали кошти. Правильне покоління росте!», - зазначила голова громади.

Раніше повідомлялося про неймовірну атмосферу ярмарку в Доброславі, на якому також збирали гроші для ЗСУ.

«Тут було добре і приємно всім: і продавцям, і покупцям, і дорослим, і дітям. А ще гостями ярмарку були командир четвертого стрілецького батальйону 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу, військовослужбовці роти охорони і добровольчого формування. Гарний настрій всім відвідувачам ярмарку дарував прекрасний оркестр 28 бригади. Ну і завершальний акорд цього чудового заходу - 30 135 грн зібрано на підтримку ЗСУ. Ці кошти будуть додані до загальної суми на придбання автомобіля», - доповнила розповідь Л. Прокопечко.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення