online

19.01.2023 17:22   Освіта

266

Школи Одещини все більше переходять на очне навчання з другого півріччя навчального року

Директори шкіл Коноплянської громади

Школи Одещини все більше переходять на очне навчання з другого півріччя навчального року.

Про це повідомляють територіальні громади Одеської області.


Зокрема, повертається з 23 січня до очного навчання Іванівська загальноосвітня школа імені Бориса Дерев’янка.

Також заклади освіти Коноплянської громади відновлюють навчання в очному форматі, окрім Коноплянського ліцею. Цей заклад планує перейти на змішану форму навчання. Так, здобувачі освіти 1-4 та 11 класів ходитимуть на заняття щодня, а всі інші – вчитимуться за змішаною формою. Це пов’язано з тим, що в наявному укритті не достатньо місць для всіх учнів та педпрацівників.

У Коноплянській сільраді повідомили, що за тепло в школах не варто хвилюватися. Ліміти споживання енергоносіїв доведені й дотримуються, всі заклади забезпечені додатковими джерелами живлення (генераторами).

На нараді з освітянами в Коноплянській сільраді говорили про плани на 2023 рік та оплату праці.

«Цей рік буде для усіх нас непростий. Обсяг освітньої субвенції зменшено порівняно з минулим роком, а це не просто цифри - це спроможність закладів освіти, це робочі місця та якість освітніх послуг для наших дітей», - зазначив начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільради Іван Іванов.

Також йшлося на нараді про відновлення учнівських спартакіад.  Основна вимога проведення змагань – наявність великого за розмірами укриття. Зійшлися на тому, що учнівські спартакіади можливі лише на базі Богунівського ліцею. 

Щодо дитячих садків, то необхідне укриття є в Богунівському, Катерино-Платонівському, Маркевичевському, Джугастрівському дошкільних закладах, а в Коноплянському є підвальне приміщення, в якому ще належить провести ремонт.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення