online

21.11.2023 16:55   Безпека

433

Сільрада на Одещині повністю перезавантажила поліцейську станцію

Голова Красносільської сільради провела нараду з новими поліцейськми громади

Красносільска громада має нових дільничних офіцерів

На Одещині Красносільська сільрада повністю перезавантажила поліцеську станцію.

Про це повідомив кореспондент інформагенції «Пульс Одещини» з посиланням на сайт органу місцевого самоврядування села Красносілка.


Новим поліцейським офіцером у Красносілці став Михайло Прошин, а  дільничними офіцерами поліції Олександр Гальченко і Дмитро Здрайковський.

З новим складом станції охоронців правопорядку голова сільради Марина Архірій провела першу нараду. Говорили про основні проблеми, які турбують жителів, про налагодження тісної співпраці сільради і підрозділу поліцейських.

«Для попередження правопорушень на території громади та швидкого реагування на звернення людей ми створили вайбергрупу «Поліція», закликали мешканців долучитися до цієї спільноти і допомагати поліцейським підтримувати правопорядок у наших селах», - зазначила М. Архірій.

Нагадаємо

На початку 2021 року голови перших п'яти ОТГ Одеської області підписали меморандум з начальником поліцейського відомства Одещини щодо запровадження посад у офіцерів поліції у Дивізійській, Красносільській, Лиманській, Кубейській і Новоборисівській громадах.

Довідково

Красносільська громада знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  у її складі села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут разом мешкає понад 12 тисяч осіб.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Чоловіки двох громад Одещини вчилися давати відсіч ворогу

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення