online

31.01.2023 21:54   Життя громад

295

Сільрада на Одещині розраховує отримати від ВООЗ модульний ФАП

Представники ВООЗ у с. Красносілка

Красносільська сільрада Одеської області розраховує отримати від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) модульний ФАП.

Про це повідомила Красносільський голова Марина Архірій.


Зокрема, 31 січня Красносільську громаду відвідали представники Всесвітньої організації охорони здоров’я на чолі зі Святославом Лінніковим – очільником офісу ВООЗ в Одеській області.

«У цій міжнародній організації стартує новий проект по встановленню модульних ФАПів.

Минулого року ми подали заявку в обласний департамент охорони здоров’я щодо участі у таких проектах, адже ФАП у с. Ілічанка давно потребує нового приміщення. 

Наші гості ознайомилися із розширеною мережею медичної галузі у громаді, оглянули місце, де є можливість розмістити модульне приміщення.

Розраховуємо, що наша громада увійде до нового проекту», - розповіла М. Архірій.

Зазначимо, що в Красносільській громаді фельдшерсько-акушерські пункти працюють у селах Корсунці, Ілічанка, Павлинка, Кубанка і Переможне. 

У с. Іванове функціонує амбулаторія, а в с. Красносілка – центр первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення