online

10.06.2022 07:47

25

Сільрада на Одещині отримала від гуманітарного штабу курячі яйця

Красносільська територіальна громада Одеської області отримала від гуманітарного штабу курячі яйця.

Про це кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» повідомили в місцевій сільраді.


«Днями координаційний гуманітарний штаб Одеського району Одеської області передав Красносільській громаді курячі яйця.

Гуманітарну допомогу розподілили між населеними пунктами громади, наразі продукти отримують багатодітні, малозабезпечені родини, інваліди, одинокі люди, внутрішньо переміщені особи та родини, що опинилися у складних життєвих обставинах», - розповіла голова громади Марина Архірій.

Раніше повідомлялося, що власники знищеного магазину «Ашан» роздали продуктові запаси громадам, що поблизу північно-східної околиці Одеси. Тут, у розгромленому ворогом  торговому центрі «Рів’єра», знаходився «Ошан».

Зокрема, партію продуктів харчування зі складів цього магазину відправили Красносільській громаді.

Голова сільради повідомила, що продукти короткотривалого зберігання - молоко, сметану, сир, м’ясні вироби і консерви роздали одразу.  А з продуктів довготривалого зберігання сформували стратегічний запас для жителів громади.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення