online

08.09.2022 20:28

33

Сільрада на Одещині передала безпеку в селах «муніципальній варті»

Фонтанська сільрада Одеської області передала безпеку в селах комунальному підприємству «Муніципальна варта».

Про це сільрада повідомила на своїх інформаційних ресурсах.


«Розпочало роботу КП «Муніципальна варта» Фонтанської сільської ради. Відповідно до статуту, метою діяльності підприємства, зокрема, є попередження та запобігання правопорушенням, взаємодія з правоохоронними органами для забезпечення громадського порядку і безпеки, виконання заходів в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території громади тощо.

Ще на етапі створення, сільською радою отримано відповідні погодження правоохоронних органів. Вже зараз, співробітники Муніципальної варти разом із працівниками Національної поліції несуть службу на блокпості в с. Фонтанка.

Штат Муніципальної варти відібрано за погодженням з представниками поліції з числа осіб, які з перших днів війни добровільно та безкоштовно допомагали військовим та поліції забезпечувати порядок в населених пунктах нашої ОТГ.

Вже зараз налагоджується механізм та план патрулювання населених пунктів Фонтанської ОТГ. Після погодження графіку та режиму роботи патрулів з правоохоронними органами, ця інформація буде доведена до відома мешканців села, для того, щоб кожен мешканець зміг звернутися за допомогою», - йдеться у повідомленні сільради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять села Вапнярка, Крижанівка, Нова Дофінівка, Олександрівка, Фонтанка та селища Ліски і Світле.

На Одещині стався розкол у відносинах голови і депутатів Фонтанської сільської ради.
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення